Edit Template

Referencie

Zete

Dizajnér
"Pred niekoľkými dňami som sa zobudila s hroznou bolesťou ucha, vzala som si nejaké lieky a bolesť neprestávala, potom som celé dopoludnie počúvala božské uzdravujúce audio nášho apoštola, popoludní som zaspala, a keď som sa zobudila, už ma nič nebolelo."

Dulce

Výtvarník
"Váš manžel má cukrovku a jeho hladina cukrovky bola vysoká. O niekoľko dní neskôr išiel váš manžel k lekárovi a jeho hladina cukrovky už nie je vysoká a Boh pracuje na jeho zdraví a on jedáva všetko a cíti sa veľmi dobre."

Natália

Výtvarník
"Na tvári sa jej objavilo znamenie. Keď sledovala film Just Believe a apoštol požiadal chorých ľudí, aby priložili ruky na obrazovku, uverila a bola uzdravená zo znamenia."

Madalena

Architekt
"Mala som príznaky Covidu, prvý test bol pozitívny, zavolala som SOS, apoštol sa modlil, urobila som test znova a na Ježišovu česť bol negatívny."

Rosário

Dizajnér
Posledná modlitba, o ktorú som požiadal nášho apoštola, bola za dievčatko, ktoré sa narodilo, malo komplikácie a bolo na pokraji smrti. Povedal som, aby toto dievčatko žilo v mene Ježiša, satan z nej vyšiel, bol to veľký zázrak, pretože žije, je krásna a zdravá. Sláva Bohu.

Cristina

Architekt
"Vždy som sa bála ísť k zubárovi. Mala som strach. Naliehavo som však potreboval vytrhnúť zub. Rozhodol som sa teda poslať svoju modlitbovú prosbu do programu Just Believe s prosbou, aby sa všetko podarilo, a apoštol sa za túto modlitbovú prosbu pomodlil a na druhý deň som išiel k zubárovi a bol som pokojný a necítil som absolútne žiadnu bolesť."

Testemunhos
Deus opera hoje, amanhã e sempre.

Neste espaço você poderá enviar o seu testemunho, NÃO sendo OBRIGATÓRIO a IDENTIFICAÇÃO.
O Testemunho é contar as outras pessoas as coisas boas que Deus tem feito na sua vida e assim engrandecer o nome de Deus nesta terra.

Preencha o seguinte formulário:

testemunhos - igreja online (#7)

Os seus dados pessoais recolhidos no presente formulário, não serão usados para outra finalidade e não serão distribuídos, divulgados ou entregues a qualquer outra entidade exterior ao Ministério Maná e serão conservados durante o período de tempo que se revele necessário ou obrigatório para o cumprimento desses fins.
O exercício do direito de acesso, correção, supressão, oposição, limitação ou portabilidade da sua informação pessoal, poderá ser efetuado a todo o tempo através de pedido dirigido a info@igreja-online.tv, ou por carta para o seguinte endereço: Rua João Saraiva, n.º 3, 4.º andar, 1700-248 Lisboa.

Cirkev online

Sledujte cirkev online na sociálnych médiách:

Kontaktujte

Copyright © 2011 Igreja Online | Powered by Encontro com Deus